Преподобна Марія Єгипетська

“ Просіть, і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам. „

Неділя 5-та Велокого посту.

Преподобна Марія Єгипетська.

Сьогодні ми згадуємо преподобну Марію, через те що вона через молитву і пожертву до Бога вимолила для себе Царство Небесне. Ці бажання і віра оправдали її надії. Хто така праведна Марія Єгипетська, це звичайна жінка того часу, маємо на увазі часи четвертого – п’ятого століття нової ери. Зайшовши одного разу в Храм Божий, вона відчула, що може в своїм житті щось змінити на краще, із Божою поміччю отримати Царство Небесне. Вона відчула, що на даний час вона є загублена і немає ніякої цінності, ні тілесної, ні духовної, ні віри Ісуса Христа. І тоді вона вирішила змінити своє життя і посвятити його для спасіння своєї душі.

Це рішення є дуже важливе, коли людина хоче змінитись, хоче духовно жити, як навчає Святе Євангеліє, як навчає Святе Боже Слово. Такий вибір є найважливіший в своїм житті, бо тільки так людина може пізнати сама себе. Такий приклад є найголовніший для кожної людини, це є живий приклад, приклад для цього світу.

Преподобна Марія відрікається від світу, але живе в ньому, іде в пустинню і молиться Господу Богу за свою душу. Звісно просить Бога допомоги і просить Його присутності. Бо без Божої допомоги ніяка людина не змогла б змінитись. Коли людина себе жертвує для Божого життя, то Бог і посилає людині благодать допомоги і Ангела хоронителя. Така людина і стає праведною і преподобною, вона вже живе в світлі Господнім і тільки чекає коли перейде в Царство Небесне.

Цей приклад Преподобної Марії Єгипетської є важний і для сьогоднішніх вірних, які ходять в Церкву Божу і хочуть всепрощення від Бога, але не можуть само-пожертвувати себе для чистої святості, як це зробила Преподобна Марія.

Ми залишаємось із самим собою, із своїм мирським життям. Отже приймімо приклад Преподобної Марії, в цей постовий час, пошануймо свою душу, своє духовне життя. Просімо теж і для себе Божої Благодаті, як просила Марія Єгипетська. І Господь відгукнеться, він не залишить нас, бо і ми теж можемо бути праведними, преподобними, блаженними, бо Його Царство Небесне теж є і для нас. Тож молімо Господа Бога, щоб він був серед нас, був у нашім житті, в наших серцях.

Шукаймо найперше Царства Небесного, а все інше, необхідне для нашого спасіння, Господь Бог пошле нам.

Share This:< PreviousNext >

Strategic Plan

image
Prayer Books
image
Calendar 2021
image
Prayer Book

  

Recent Galleries

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873